Struktura Urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie


Dyrekcja Urzędu

Dyrektor Urzędu

Grażyna Wójciak

Kierownictwo Urzędu

Kierownik Działu Aktywizacji Rynku Pracy

Stanisław Lenart e-mail: s.lenart@wieruszow.praca.gov.pl tel. 625065433

Kierownik Działu Ewidencji i Świadczeń

Maria Mieszała e-mail: m.mieszala@wieruszow.praca.gov.pl tel. 625065424

Główny Księgowy

Agnieszka Dyszlewska e-mail: a.dyszlewska@wieruszow.praca.gov.pl tel. 625065420

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Imię i Nazwisko Pokój Stanowisko e-mail telefon
Jolanta Olbromska 11 Starszy Inspektor j.olbromska@wieruszow.praca.gov.pl 625065430
Anna Skiba 1 Inspektor a.skiba@wieruszow.praca.gov.pl 625065421

Dział Aktywizacji Rynku Pracy

Imię i Nazwisko Pokój Stanowisko e-mail telefon
Katarzyna Gasztych 10 Specjalista ds.
programów
k.gasztych@wieruszow.praca.gov.pl 625065422
Aleksandra
Leszczyńska
2 Specjalista ds.
programów
a.leszczynska@wieruszow.praca.gov.pl 625065428
Marzena Śmiałek 2 Specjalista ds.
rozwoju zawodowego
m.smialek@wieruszow.praca.gov.pl 625065440
Alicja Lipieta 2 Specjalista ds.
programów
a.lipieta@wieruszow.praca.gov.pl 625065440
Marlena Ciszewska 3 Specjalista ds. aktywizacji m.ciszewska@wieruszow.praca.gov.pl  

Dział Finansowo-Księgowy

Imię i Nazwisko Pokój Stanowisko e-maii telefon
Jolanta Krupa Durzyńska 11 Starszy Inspektor j.krupa@wieruszow.praca.gov.pl 625065430
Agnieszka Prokop 10 Inspektor a.prokop@wieruszow.praca.gov.pl 625065422

Dział Ewidencji, Pośrednictwa i Poradnictwa Zawodowego

Imię i Nazwisko Pokój Stanowisko e-mail Nr telefonu
Marzena Kochmańska
-Trzeciak
6 Pośrednik Pracy m.kochmanska@wieruszow.praca.gov.pl 625065425
Bożena Jaroch 8 Starszy Inspektor b.jaroch@wieruszow.praca.gov.pl 625065427
Justyna Kulak 5 Pośrednik Pracy j.kulak@wieruszow.praca.gov.pl 625065429
Barbara Plesner 4 Specjalista ds.
rejestracji
b.plesner@wieruszow.praca.gov.pl 625065432
Monika Małys 14 Doradca
zawodowy
m.malys@wieruszow.praca.gov.pl 625065435
Monika Rusak 4 Specjalista ds.
rejestracji
m.rusak@wieruszow.praca.gov.pl 625065432
Grażyna Kanicka 6 Pośrednik pracy g.kanicka@wieruszow.praca.gov.pl 625065425
Grażyna Siwik 5 Pośrednik pracy g.siwik@wieruszow.praca.gov.pl 625065429

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę